Teraz, gdy możliwe jest wszystko, co jeszcze możemy zrobić, by zmienić (eventowy) świat?
Zapraszamy na branżowe otwarcie innowacyjnej przestrzeni eventowej Chmielna 73 w Warszawie


WYDARZENIA W CENTRUM INNOWACJI

Chmielna 73 to nowoczesne przestrzenie eventowe w samym centrum Warszawy, mieszczące się w wyjątkowym budynku Kampusu Innowacji.

Operatorem centrum jest Fundacja Venture Cafe Warsaw, która wspólnie z Cambridge Innovation Center inwestuje w rozwój ekosystemu innowacji. Centrum Eventowe ulokowane w Varso Place, to miejsce dla każdego, dla kogo innowacje są ważne, kto chciałaby zorganizować wartościowe wydarzenie w szczególnym otoczeniu.

W PROGRAMIE

  • Otwierający spotkanie koktajl na Tarasie Widokowym
    (prosimy o punktualne przybycie)
  • Rozmowy, debaty i barometr nastrojów w klubie Trend House
  • Uroczysty bankiet w District Hall
  • Występy zaprzyjaźnionych z Chmielną 73 artystów – zespół All That Jazz, Iluzjonista Y, DJ Jovar

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ ➜


FUTURE TALKS

Podczas spotkania porozmawiamy o przyszłości – nowym modelu i atmosferze współpracy, rozwoju, inspiracjach i innowacjach. Sprawdzimy, czym żyje obecnie środowisko eventowe i jakie panują w nim nastroje. Sprawdzimy także, jak powinno funkcjonować nowoczesne eventowe centrum, które oferuje coś więcej niż tylko infrastrukturę.

Będziemy rozmawiać w gronie: Dominika Duda (Cambridge Innovation Center), Joanna Gorczyca (Biuro Zrównoważonego Rozwoju, PZU), Aureliusz Górski (Kampusu Innowacji CIC Warsaw, Fundacja Venture Cafe Warsaw), Jarosław Kuźniar (Kuźniar Media), Michał Michałowski (KDK Events),  Łukasz Milewski (Milewski Grow), Sebastian Oprządek (El Padre), Monika Sacewicz (ApexNet) Artur Woliński (Newseria) i oczywiście publiczność.

WEŹ UDZIAŁ

Zaproszenie jest skierowane do meeting plannerów – organizatorów i zleceniodawców wydarzeń reprezentujących agencje, korporacje i stowarzyszenia. Udział w otwarciu jest bezpłatny, aby go potwierdzić, należy się zarejestrować.
Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, udział w wydarzeniu wymaga potwierdzenia przez organizatora.

Dla meeting plannerów spoza Warszawy Hotel NYX sąsiadujący z Chmielną 73 przygotował pokoje, z których będą mogli bezpłatnie skorzystać.
 Na otwarcie zapraszają: