Kampus Innowacji jest platformą rozwoju ekosystemu innowacyjnego w Warszawie.

www.cic.com/warsaw

Głównym zadaniem Kampusu jest budowanie, wspieranie i promocja innowacji w regionie Europy Wschodniej i Centralnej, oraz umożliwianie współpracy różnym podmiotom zainteresowanym rozwijaniem ekosystemu. Użytkownikami kampusu mogą być osoby indywidualne, małe i średnie firmy, korporacje, organizacje pozarządowe, uczelnie oraz fundusze inwestycyjne. 

W skład Kampusu wchodzą następujące organizacje: 

  • CIC Warsaw, lokalna i globalna społeczność przedsiębiorców i innowatorów pracujących w serwisowanych przestrzeniach biurowych i coworkingowych najwyższej klasy, w biurowcu Varso Place w Warszawie. W CIC Warsaw działają również wyspecjalizowane huby innowacji, które budują społeczności wokół segmentów różnych technologii (CosmicTech, PropTech oraz IoETech), społeczność inwestorów „Investors Community”, oraz drukarnia 3D - „Prototyping Terrace”. Co więcej, wraz z Fundacją Venture Café, CIC Warsaw prowadzi program „SoftLanding Hub” wspierający zagranicznych przedsiębiorców i firmy, które chcą przenieść swój biznes do Polski.
  • Fundacja Venture Café, fundacja zajmująca się demokratyzowaniem dostępu do innowacji, dbaniem o różnorodność ekosystemu oraz łączeniem innowatorów w wymiarze lokalnym, krajowym i globalnym. Fundacja Venture Café prowadzi działania programowe w District Hall oraz Trend House.
  • District Hall, pierwsza dostępna publicznie nieodpłatna strefa do współpracy, wielofunkcyjna przestrzeń konferencyjna oraz hub programowy w obszarze innowacji społecznych. Stanowi bardzo ważny element otwierający dostęp do kampusu dla osób, które rozpoczynają swoją przygodę z innowacjami.
  • Trend House, klub zrzeszający grona liderów środowisk skupionych wokół innowacji – od świata sztuki po naukę. Klub oferuje dostęp do wyjątkowych przestrzeni w tym restauracji, baru i kilku wyspecjalizowanych sal, które stymulują współpracę. Poza przestrzenią to pełnowymiarowy program rozwoju w obszarze analizy trendów oparty o metodologię uczenia mieszanego (tzw. blended learning).
  • Café 21 (w District Hall) 
  • „Masterminds” Restauracja 
  • Voice House Podcast Studio (w District Hall)

Najlepsza przestrzeń do współpracy

CIC Warsaw jest częścią jednej z największych społeczności innowatorów i przedsiębiorców na świecie i powstało z myślą o tworzeniu warszawskiego Kampusu Innowacji. Jego użytkownikami są firmy, korporacje, organizacje pozarządowe, uczelnie i fundusze inwestycyjne. W CIC Warsaw znajduje się strefa coworkingowa, biura klasy premium, 22 sale konferencyjne i 22 budki do spotkań. Zapewniamy usługi all-inclusive - wsparcie zespołu community, wyposażone stacje drukowania, recepcję obsługującą pocztę, pełne kuchnie - idealne warunki, aby klienci w pełni mogli poświęcić się pracy i rozwojowi swoich firm. Poza usługami biznesowymi, oferujemy dostęp do lokalnej i globalnej społeczności CIC. 
CIC Warsaw ma 6500 m2, ok. 50% tej przestrzeni jest wspólna - m.in. drukarnia 3D, strefa wellness z prysznicami i pokojem masażu, pokój modlitw i medytacji, pokój rodzica z dzieckiem, dwa Game Roomy. Wnętrza inspirowane naturą, sztuką i kosmosem obfitują w miejsca relaksu. CIC prowadzi politykę inkluzywności i dostępne jest dla każdego.