ALL THAT JAZZ
Zespół All that Jazz wykonuje muzykę rozrywkową, o dużym zróżnicowaniu stylistycznym. Ten skład posiada bogaty repertuar złożony ze standardów z epoki swingu i jazzu oraz nowatorsko zaaranżowanych przebojów muzyki. All that Jazz wykonuje również kolędy na Jazzowo.
All that Jazz, utwory opierają się na precyzyjnych aranżacjach, ale słuchacz odnajdzie tu również wiele elementów improwizowanych. Ta elastyczność sprawia, że zespół z powodzeniem towarzyszy wielu wydarzeniom kulturalnym (festiwale, konferencje, gale czy wydarzenia plenerowe). Odpowiednio dobrany repertuar i ekspresyjne wykonanie sprawiają, iż zespół wprost prowokuje do tańca.
Członków zespołu łączą wysokie umiejętności oraz pasja do muzyki. Pomysłodawcą i założycielem zespołu jest pianista Andriej Jermakow, a tworzą go wraz z nim Karol Szczubełek – kontrabas, Rafał Dubicki – trąbka, Mateusz Wiewióra – perkusja.DJ JOVAR
Doświadczony, pełen energii DJ z pasją i miłością do muzyki. Energetyczne sety, jakie prezentuje, oraz precyzyjna selekcja utworów, zaangażowanie, z jakim oddaje się temu, co robi, zaowocowały tym, że dziś DJ JOVAR porywa tłumy ludzi swoją energią.
Elastycznie porusza się po różnych gatunkach muzycznych: 80., 90. hits, POP, hip-hop, disco, house, deep house, funky, melody techno.ILUZJONISTA Y
Najpopularniejszy magik młodego pokolenia w Polsce. Tworzy treści do Internetu od 11 lat! Od ponad dekady oczarował na swoich pokazach setki firm i korporacji, a jego pokazy online przyciągnęły na wszystkich platformach ponad trzy miliony stałych widzów i wygenerowały setki milionów odsłon. Y jest ekspertem w dziedzinie Corporate Magic
Y jest znany ze swojego programu „Magia Y” w TVN Style, gdzie pokazywał magię gwiazdom polskiego show-biznesu oraz programu „Magic Caught on Camera” na amerykańskim Travel Channel ukazującym jego magię podczas podróży do Los Angeles, Dubaju i Mediolanu. Zasłynął magicznymi filmami z gwiazdami takimi jak: Mike Tyson, Jared Leto czy Robert Lewandowski.
Podczas wystąpień  merytorycznych Y dzieli się wiedzą praktyka w dziedzinie social mediów oraz iluzjonisty. Korzystając z doświadczenia artysty estradowego, robi to w zajmujący i rozrywkowy sposób w myśl ruchu edutainment. Swoją unikalną wiedzę umieszcza w kontekście codziennego życia – w pracy, samorozwoju, relacjach międzyludzkich.


Na otwarcie zapraszają: