Chmielna 73 to nowoczesne przestrzenie eventowe w samym centrum Warszawy, mieszczące się w wyjątkowym budynku Kampusu Innowacji. Operatorem centrum jest Fundacja Venture Cafe Warsaw, która wspólnie z Cambridge Innovation Center inwestuje w rozwój ekosystemu innowacji. Centrum Eventowe ulokowane w Varso Place, to miejsce dla każdego, dla kogo innowacje są ważne, kto chciałaby zorganizować wartościowe wydarzenie w szczególnym otoczeniu. 

W przestrzeniach Chmielnej 73 można organizować konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe, wydarzenia kulturalne oraz korzystać z przestrzeni coworkingowych i małych salek na kameralne spotkania. To doskonałe miejsce dla wszystkich tych, którzy cenią sobie wysoką jakość i twórczą atmosferę. Prowadzący Chmielną 73 zespół stawia na współpracę zarówno z firmami o ugruntowanej pozycji, jak i startupami czy osobami ze świata kultury i sztuki.
 

Chmielna 73, prowadzona przez Fundację Venture Café, powstała po to, by wspierać innych w rozwoju i inspirować do zmian. 100 proc. przychodów z komercyjnego wynajmu przestrzeni konferencyjnych przeznaczana jest na wzmacnianie lokalnego ekosystemu innowacji. Misja Fundacji oparta jest na kilku filarach.  

Innowacje

Główne zadanie fundacji to wsparcie startupów i firm innowacyjnych. Dlatego też 100 proc. środków, jakie uzyskuje z wynajmu sal i organizacji wydarzeń, przeznacza na działania związane z rozwojem innowacyjnych firm i startupów. Wierzy w potęgę nieszablonowego myślenia i w to, że razem można zmieniać rzeczywistość. Nie byłoby to jednak możliwe, gdyby nie… 

Społeczność

Znajdując się w samym sercu Warszawy, Fundacja Venture Café chce stać się stałą częścią warszawskiego ekosystemu. Część organizowanych przez fundację wydarzeń jest otwarta dla lokalnej społeczności. Stara się wspierać w rozwoju, poszerzać horyzonty i motywować do zmian. Nigdy nie zamyka drzwi przed tymi, którzy chcą się rozwijać, mają otwarte głowy i dla których cenna jest… 

Współpraca

To właśnie ona nakręca zespół Venture Café i inspiruje; to właśnie dla niej Chmielna 73 powstała! W ramach barteru czy bezpłatnej wymiany umiejętności, fundacja udostępnia – nowoczesną, atrakcyjnie usytuowaną i wyposażoną – przestrzeń wszystkim tym, w których działaniach widzi potencjał na…

Rozwój

Motto Venture Café to: Make things happen! – Niezrażeni niespodziewanymi wydarzeniami w 2020 roku, działamy nadal, idąc cały czas do przodu. Jeśli nasza misja jest Państwu bliska, porozmawiajmy o tym, co możemy wspólnie zrobić!

Świetna lokalizacja

Chmielna 73 usytuowana jest w samym centrum Warszawy. Znajduje się w niewielkiej odległości od strategicznych punktów miasta: Pałacu Kultury, Złotych Tarasów czy Dworca Centralnego, a także jest doskonale skomunikowana z innymi częściami miasta. Dodatkowym atutem jest możliwość skorzystania z hotelu NYX, mieszczącym się w tym samym budynku. 

Prestiżowy budynek

Kampus Innowacji, to przestrzeń zachwycająca niesamowitym designem i wieloma funkcjonalnymi udogodnieniami. Budynek został zaprojektowany przez międzynarodowy zespół specjalistów i spełnia wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Nowoczesne wyposażenie

Chmielna 73 dysponuje klimatyzowanymi salami i wysokiej klasy sprzętem (m.in. projektory, głośniki, ekrany), umożliwiającym przeprowadzenie konferencji i wydarzeń nawet dla 250 uczestników.

Różnorodna oferta

Chmielna 73 oferuje zamknięte sale o różnej wielkości oraz otwarte przestrzenie do organizacji różnego rodzaju wydarzeń: od kameralnych spotkań, po konferencje, wystawy, koncerty, po imprezy na większą skalę.

Zobacz prezentację Centrum Eventowego Chmielna 73 w MeetingPlanner.pl ->